OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kor vid vattenbryn. Olja på duk, signerad W. Fleming.

464050. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kor vid vattenbryn. Olja på duk, signerad W. Fleming.

49,5 x 74,5 cm.

Smuts, krackelyr, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

49,5 x 74,5 cm.

Antal besök: 2 778