PARTI BLECKPLÅT MED MERA, 18/1900-tal.

463936. PARTI BLECKPLÅT MED MERA, 18/1900-tal.

Partiet innehåller bland annat mjölkkrukor, litermått.

Slitage, bucklor, rostanlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 605