CARL ABRAHAM ROTHSTÉN. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad och daterad 1872.

463836. CARL ABRAHAM ROTHSTÉN. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad och daterad 1872.

ca 26 x 37 cm.

Åldersslitage. Ytsmuts, Krackeleringar.

Carl Abraham Rothstén (1826–1877)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 26 x 37 cm.

Antal besök: 735