GÖSTA YDSTRÖM. Kråkor. Olja på duk, signerad och daterad 1911.

463815. GÖSTA YDSTRÖM. Kråkor. Olja på duk, signerad och daterad 1911.

37,5 x 51,5 cm.

Krackelyr, repor.

Gösta Ydström (1861–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

37,5 x 51,5 cm.

Krackelyr, repor.

Gösta Ydström (1861–1952)

Antal besök: 522