TV, LCD, 32 tum, Grundig, 2000-tal.

463759. TV, LCD, 32 tum, Grundig, 2000-tal.

Modell 32 GLX 3101 T2
Tv på fotstativ med fjärrkontroll och handbok, tv-bord på hjul samt antennkabel medföljer.

Smärre slitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell 32 GLX 3101 T2

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 138