GÖSTA YDSTRÖM. Tjädrar i skogsparti. Olja på duk, signerad och daterad 1937.

463734. GÖSTA YDSTRÖM. Tjädrar i skogsparti. Olja på duk, signerad och daterad 1937.

63,5 x 88,5 cm.

Duk något bukig i övre vänstra hörnet.

Gösta Ydström (1861–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

63,5 x 88,5 cm.

Gösta Ydström (1861–1952)

Antal besök: 691