EDVARD ROSENBERG. Skymningslandskap, olja på duk, sign.

463651. EDVARD ROSENBERG. Skymningslandskap, olja på duk, sign.

59x95 cm.

Smärre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

59x95 cm.

Smärre krackeleringar.

Antal besök: 2 964