Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
EDVARD ROSENBERG. Skymningslandskap, olja på duk, sign.
463651. EDVARD ROSENBERG. Skymningslandskap, olja på duk, sign.
59x95 cm.
Smärre krackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
59x95 cm.
Smärre krackeleringar.
Göteborgs Auktionsverk
2 385