RUBEN ELDH. Träsnitt.

RUBEN ELDH. Träsnitt.
463611. RUBEN ELDH. Träsnitt.

Parisiska yrkesmodeller. Signerad och numrerad 4/15 ex
12x10 cm.

Brukslitage samt litet märke vid signeringen.

Gör en kostnadsfri värdering!
463611. RUBEN ELDH. Träsnitt.

12x10 cm.

Antal besök: 756