THURE BOSIN. Olja på duk.

THURE BOSIN. Olja på duk.
463602. THURE BOSIN. Olja på duk.

Landskap med hus. Signerad och daterad -34. 38x46 cm.

Brukslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage. Oramad.

Antal besök: 238