TROLLINGRIGG, ett par, Cannon Easy Troll. 19/2000-tal.

463572. TROLLINGRIGG, ett par, Cannon Easy Troll. 19/2000-tal.

Ca 45 meter rostfri vajer, spöhållare, 40 cm lång bom i rostfritt stål, djupmätare som mäter, snabbfäste för båt. Djuplod med stacker linutlösare.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 475