CHIFFONJÉ, nyrenässans, 1800-talets slut.

463556. CHIFFONJÉ, nyrenässans, 1800-talets slut.

Längd 103, djup 53, höjd 138 cm.

Slitage, repor och skador och sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 281