JAN FORSBERG. Etsning.

JAN FORSBERG. Etsning.
463533. JAN FORSBERG. Etsning.

Sommarkök. Signerad och numrerad 83/310 ex. Dat 1963
35x49 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

35x49 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 3 673