KNUT OLSON. Olja på pannå.

KNUT OLSON. Olja på pannå.
463493. KNUT OLSON. Olja på pannå.

Landskap. Signerad. 38x46 cm.

Brukslitage. Sidolist saknas på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap. Signerad. 38x46 cm.

Antal besök: 897