SOFFA, 3-sits, teak, "Kolding", Erik Wørtz, 1960-tal.

463486. SOFFA, 3-sits, teak, "Kolding", Erik Wørtz, 1960-tal.

Enbart stomme. Längd 185 cm.

Repor samt störmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enbart stomme. Längd 185 cm.

Repor samt störmärken.

Antal besök: 2 113