SIRI RATHSMAN. Olja på pannå.

SIRI RATHSMAN. Olja på pannå.
463330. SIRI RATHSMAN. Olja på pannå.

Flicka i baddräkt. Monogramsignerad SR. A tergo fullsignerad. 19x13 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 437