OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk uppfodrad på pannå.

463326. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk uppfodrad på pannå.

Stadsbild. Osignerad . 31x40 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 142