PARTI SILVER Vikt (exkl kork) 273 gram samt FICKUR silver Omega.

46323. PARTI SILVER Vikt (exkl kork) 273 gram samt FICKUR silver Omega.

Bland annat dosa, plaketter samt skedar.

Slitage, gravyrer, enstaka skador. Fickur med skador på urtavla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 648