1 sockerskål, höjd 5 cm. 10 koppar. 1 skål, höjd 10 cm. 12 kaffefat. 8 assietter, diameter 16 cm. 1 fat, diameter 19 cm.
Bruksslitage, nagg på ett kaffefat samt kopp.