HERMAN ROSELL. Tillskriven, skulptur, skuret och bemålat trä, musicerande man, 1900-tal.

463180. HERMAN ROSELL. Tillskriven, skulptur, skuret och bemålat trä, musicerande man, 1900-tal.

Målad och signerad av Leo Spanier, 1942.
Höjd 29,5 cm.

Slitage, musikinstrument med lagning / skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29,5 cm.

Antal besök: 591