6 matskedar, 6 matgafflar, 6 matknivar samt 6 dessertskedar modell "Birgitta".
Samt även 2 matgafflar "Svensk spets", 1 förrättsgaffel och 2 teskedar "Vasa", 7 teskedar "Olga" och 6 förgyllda cocktail skedar.
Bruks samt åldersslitage.
Bruks samt åldersslitage.