4 vaser Nittsjö, Upsala Ekeby, Bing & Gröndahl, Palshus Danmark höjd mellan 9,5 och 19 cm.
Figurin Nau Lladro höjd 18 cm.
16 delar kaffeporslin (Musselmalet-kopia).
Vaser med invändigt slitage, mikroskopiskt märke på figurins finger, litet nagg på en kaffekopp.