BLOMBORD med BELYSNING, koppar och smide, 1900-talets andra hälft.

463122. BLOMBORD med BELYSNING, koppar och smide, 1900-talets andra hälft.

Höjd 83,5 cm, diameter ca 40 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor. Märken.

Antal besök: 445