KONSTGLAS, Wilke Adolfsson, signerad och daterad 2003.

463087. KONSTGLAS, Wilke Adolfsson, signerad och daterad 2003.

Höjd 33 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 613