GRIPSHOLMSFÅTÖLJ, "Medevi Brunn", Ikeas 1700-talsserie.

463048. GRIPSHOLMSFÅTÖLJ, "Medevi Brunn", Ikeas 1700-talsserie.

Gråmålat trä. Skuren dekor i form av voluter, svängda armlän. Kopplade ben. Lösa rygg- och sittplymåer.

Bruksslitage. Ett ben lagat/helt av. Textil till plymåer saknas. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 509