Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
SÅSSNIPA, porslin, Meissenliknande märke,1900-tal.
46303. SÅSSNIPA, porslin, Meissenliknande märke,1900-tal.
Längd 24 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 24 cm.
Obetydligt slitage.
Auktionshuset Kolonn
831