HENRI MATISSE. färglitografi, efter collage från 1948, Alque blanche sur fond rouge et vert, numrerad XVII/L.

463033. HENRI MATISSE. färglitografi, efter collage från 1948, Alque blanche sur fond rouge et vert, numrerad XVII/L.

bildmått 58 x 40,5 cm.

Henri Matisse (1869–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått 58 x 40,5 cm.

Henri Matisse (1869–1954)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 681