SKRIN , 3 st, Persien, 1800/1900-tal.

463027. SKRIN , 3 st, Persien, 1800/1900-tal.

Ben med intarsiainläggningar. Längd 13-23 cm.

Bruksslitage. Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Smärre skador.

Antal besök: 630