HERRARMBANDSUR, guld på stål, Omega, Automatic, Seamaster Cosmic 2000.

463017. HERRARMBANDSUR, guld på stål, Omega, Automatic, Seamaster Cosmic 2000.

Diameter 38 mm.
Boett stämplad Seamaster.

Läderarmband stämplad Condor Adria, Buffalo Grain.

Bruksslitage, färgsläpp på urtavla, fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 38 mm.
Boett stämplad Seamaster.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 520