463017. HERRARMBANDSUR, guld på stål, Omega, Automatic, Seamaster Cosmic 2000.
Diameter 38 mm.
Boett stämplad Seamaster.
Läderarmband stämplad Condor Adria, Buffalo Grain.
Bruksslitage, färgsläpp på urtavla, fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.