CARL BORG. teckning, signerad och daterad 1864.

462944. CARL BORG. teckning, signerad och daterad 1864.

Ca 33 x 27 cm.

Fläckar. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 33 x 27 cm.

Antal besök: 519