TELEFON, LM Ericsson, jubileumsmodell efter "Taxen", sent 1900-tal.

462848. TELEFON, LM Ericsson, jubileumsmodell efter "Taxen", sent 1900-tal.

Höjd 35 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm.

Antal besök: 1 996