SOFFBORD, gustaviansk-stil, 1900-tal.

462819. SOFFBORD, gustaviansk-stil, 1900-tal.

Längd ca. 75, bredd 53, höjd 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 721