SOFFBORD lövträ, art deco 1940-tal.

462817. SOFFBORD lövträ, art deco 1940-tal.

Rund skiva av alm, skulpterad pelarfot i delvis svärtad björk och tassar i alm.
Diameter 90, höjd 62 cm.

Bruksskick. Foten blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 90, höjd 62 cm.

Bruksskick. Foten blekt.

Antal besök: 688