GLASBURKAR, 2st, 1800-tal.

GLASBURKAR, 2st, 1800-tal.
462790. GLASBURKAR, 2st, 1800-tal.

Höjd 16 cm respektive 24 cm.

Bruks samt åldersslitage. Stora burken med två nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm respektive 24 cm.

Antal besök: 418