BORDSLAMPA, porslin/mässing, 1900-tal.

462781. BORDSLAMPA, porslin/mässing, 1900-tal.

Höjd exklusive lampskärm och hållare 43 cm, höjd inklusive skärm 64 cm.

Obetydligt slitage. Rostfläckar undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 369