BARSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

46275. BARSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 88, bredd 39, höjd 120 cm.

Stötskador och märken, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 260