BIRGIT TYLÉN. Blomsterstilleben, akvarell, signerad och daterad -87.

462741. BIRGIT TYLÉN. Blomsterstilleben, akvarell, signerad och daterad -87.

37 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Birgit Tylén (Född 1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Birgit Tylén (Född 1919)

Antal besök: 1 496