BIRGIT TYLÉN. Strandmotiv, olja på duk, signerad.

462703. BIRGIT TYLÉN. Strandmotiv, olja på duk, signerad.

50,5 cm x 58,5 cm.

Åldersslitage.

Birgit Tylén (Född 1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

50,5 cm x 58,5 cm.

Åldersslitage.

Birgit Tylén (Född 1919)

Antal besök: 770