TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, höjd exklusive kedja ca. 55 cm.

462673. TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, höjd exklusive kedja ca. 55 cm.

Lackerad metall. 5 ljuspunkter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 206