SVEN ERIK STORM. Olja på pannå, man på cykel, signerad samt daterad 75.

462632. SVEN ERIK STORM. Olja på pannå, man på cykel, signerad samt daterad 75.

30 x 39,5 cm.

Smärre slitage samt mindre färgbortfall i höger nedre hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 39,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 378