PLÅTLEKSAKER, 2 st. Made in China, 1900-talets mitt.

462615. PLÅTLEKSAKER, 2 st. Made in China, 1900-talets mitt.

Höna med 2 kycklingar i vagn, batteridriven, längd 27, bredd 10, höjd 18 cm
Hoppande åsna, uppdragbar, längd 14, bredd 4,5, höjd 11,5 cm.

Bruksslitage samt ej genomgångna. Åsnan saknar uppdragsnyckel. Hönan med rost samt bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 693