Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
EDIT GERT. 1906-1983, olja på duk, " Solrosor i vas " signerad.
462593. EDIT GERT. 1906-1983, olja på duk, " Solrosor i vas " signerad.
80 x 70 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
80 x 70 cm.
Auktionsverket Engelholm
406