PARTI ARMBANDSUR, 4 st, Olma, Disney, Fulton samt Lanco.

462390. PARTI ARMBANDSUR, 4 st, Olma, Disney, Fulton samt Lanco.

Två klockor med armband i skinn.

Ej funktionstestade. Bruksslitage, repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 666