PETER BRADTKE. ”Meditation runt ett torg”.

462381. PETER BRADTKE. ”Meditation runt ett torg”.

Peter Bradtke, född 1947 Berlin. Screentryck, inramad under glas. ”Meditation runt ett torg.” Signerad och daterad Bradtke 73, numrerad 78/100. H x B ca.. 64 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kunst & Auktionshaus Walter Ginhart
Antal besök: 1 979