KARMSTOL, Bernt Fridhagen, Bodafors, 1960-tal.

462205. KARMSTOL, Bernt Fridhagen, Bodafors, 1960-tal.

Teak, klädsel i galon. Brännmärkt.

Slitage, fläckar, skada på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 983