STOLAR, 6st, troligen, "Lilla Åland", Carl Malmsten.

462192. STOLAR, 6st, troligen, "Lilla Åland", Carl Malmsten.

Björk, ej märkta.

Slitage, 2 st stolar med skador på ryggen, kantstötta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk, ej märkta.

Antal besök: 659