GOLVLAMPA, trearmad, trä och mässing, 1940/50-tal.

462148. GOLVLAMPA, trearmad, trä och mässing, 1940/50-tal.

Tryckknapp på varje ljusarm.
Total höjd 173 cm.

Bruksslitage, smärre märken.
Senare tyg på skärmarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryckknapp på varje ljusarm.
Total höjd 173 cm.

Bruksslitage, smärre märken.
Senare tyg på skärmarna.

Antal besök: 3 086