STIG STENMARK. Bergvägg. Akvarell, signerad.

462122. STIG STENMARK. Bergvägg. Akvarell, signerad.

50 x 31,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 31,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 804