FOTORAMAR 2 st, "Family and friends", Jan Johansson för Orrefors, 1900-talets senare del.

462107. FOTORAMAR 2 st, "Family and friends", Jan Johansson för Orrefors, 1900-talets senare del.

Rektangulär ram, höjd 21,5 cm, bredd 16,5 cm.
Oval ram, höjd 23 cm, bredd 17,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 358