KISTA, ek med smidesbeslag, daterad 1813.

462105. KISTA, ek med smidesbeslag, daterad 1813.

Längd 115, bredd 50, höjd 53 cm.

Skador, lagningar samt kompletteringar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 590