VAGGA, 1800-tal.

VAGGA, 1800-tal.
462087. VAGGA, 1800-tal.

Bemålat trä, längd ca. 78 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
462087. VAGGA, 1800-tal.

Bemålat trä, längd ca. 78 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 495